Dlaczego My?

Nasza Klinika powstała z myślą o Pacjentach, ich zdrowiu i komforcie w trakcie leczenia dentystycznego. I to pacjent znajduje się zawsze w centrum naszego zainteresowania.

Dlatego dbamy o budowanie dobrych relacji z Pacjentem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo ułatwia to diagnostykę i profesjonalne leczenie dentystyczne.

U nas możecie Państwo poczuć się komfortowo, bezpiecznie. Dokładamy wszelkich starań, aby zlikwidować stres związany z wizytą u dentysty, a jeżeli jest to niemożliwe dążymy do jego minimalizacji.

Przede wszystkim dbamy, by nie dochodził do Państwa z gabinetów dźwięk wiertła. Wiemy jaki dyskomfort potrafi on spowodować. W poczekalni usłyszycie Państwo kojącą nerwy muzykę, a przekroczeniu drzwi Naszej Kliniki powita Was kwiatowy zapach, daleki od zapachu typowego gabinetu stomatologicznego.

Nasz personel jest zawsze przyjaźnie nastawiony, uśmiechnięty i gotowy do pomocy i odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości. Biorąc pod uwagę komfort psychiczny Naszych Pacjentów staramy się unikać opóźnień i sytuacji, w których musieliby oni zbyt długo czekać na umówiona wizytę. Wykorzystując najnowocześniejsze środki znieczulające proponujemy Państwu bezbolesne leczenie.