O nas

Nasza Specjalistyczna Klinika Implantologiczno – Stomatologiczna oferuje Państwu wyspecjalizowane leczenie dentystyczne. Szczególny nacisk kładziemy na estetyczne rozwiązania implantologiczne.

Naszą Klinikę tworzy zespół lekarzy specjalistów w swoich dziedzinach stomatologicznych takich, jak protetyka, stomatologia zachowawcza z endodoncją, ortodoncja, stomatologia dziecięca oraz lekarze specjaliści z zakresu medycyny estetycznej.

Leczenie w Naszej Klinice przeprowadzane jest zawsze zespołowo według ustalonego między nami i pacjentem planu. Do poszczególnych etapów leczenia wyznaczeni zostają odpowiedni specjaliści, jednak ich wykonywanie odbywa się w ścisłej współpracy z innymi członkami zespołu.

Wykwalifikowany, pomocniczy personel medyczny, a więc asystentki i higienistki uzupełniają nasz zespół. Personel pomocniczy dba o higienę jamy ustnej oraz o szeroko pojętą profilaktykę stomatologiczną u naszych pacjentów

Recepcjonistki pracujące w Naszej Klinice dbają o to, aby zarówno rejestracja telefoniczna jak i osobista przebiegały sprawnie, a zaplanowane wizyty odbywały się punktualnie. Nasz personel zawsze pozostaje do Państwa dyspozycji i w razie potrzeby służy pomocą.

Gramy razem w jednej drużynie, aby mogli Państwo cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.